gru 2016 09

Czy każdy z Was był wystarczająco grzeczny, by odwiedził go Święty Mikołaj? Jeśli nie, to jest okazja by zaskarbić sobie sympatię brodatego. Serdecznie zachęcamy wszystkich kibiców Energi Czarnych (tych grzecznych też!) do licytacji niepowtarzalnej choinki wykonanej przez podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Machowinku. Zwycięzca licytacji będzie mógł także dołączyć do naszej drużyny podczas wybranego meczu PLK!

Czytaj więcej…

gru 2016 05

Informujemy, że ruszyła sprzedaż biletów na mecz ENERGI CZARNYCH Słupsk z Treflem Sopot, który odbędzie się w sobotę (10.12.2016 r.) w słupskiej Hali „Gryfia” o godz. 18:00, serdecznie zapraszamy! Czytaj więcej…

gru 2016 05

Przybywamy dla Was z odsieczą! W razie, gdybyście mieli problem z wyborem wymarzonego prezentu dla siebie lub najbliższych, przygotowaliśmy specjalne, świąteczne ceny karnetów na mecze Energi Czarnych. Czy może być lepszy podarunek, niż pakiet ogromnych emocji, przeżywanych wspólnie z innymi kibicami w Hali Gryfia?

Czytaj więcej…

gru 2016 04

Polski Cukier kontynuuje swoją zwycięską passę i pozostaje jedynym niepokonanym zespołem w PLK. Energa Czarni robili co w ich mocy, żeby wygrać w Toruniu, ale w czwartej kwarcie gospodarze zagrali znacznie lepiej i zwyciężyli 85:74.

To był wbrew pozorom bardzo wyrównany mecz i dopiero piorunujący finisz pozwolił Polskiemu Cukrowi na dziewiąte zwycięstwo z rzędu. Przez 35 minut gra toczyła się niemal kosz za kosz, sytuacja była bardzo dynamiczna i często dochodziło do zmian prowadzenia. Kluczowy okazał się 5 faul Aleksa Perki na początku ostatniej kwarty, którego zastąpił wtedy Jure Skifić. Czytaj więcej…

gru 2016 03

W niedzielę o godz. 16:00 w Toruniu postaramy się przerwać zwycięską passę Polskiego Cukru, który w tym sezonie jeszcze nie przegrał. Gospodarze z pewnością będą mieli w pamięci poprzednie play-off, w którym zostali wyeliminowani właśnie przez Energę Czarnych, toteż na pewno łatwo nie będzie. Czytaj więcej…

lis 2016 30

Dziś Andrzejki, czyli imieniny obchodzone nie tylko przez solenizantów. Z tej okazji pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Andrzejom! W szczególności kierujemy je do najważniejszej osoby w naszym klubie, czyli prezesa Andrzeja Twardowskiego, któremu życzmy trafnych decyzji, wytrwałości i cierpliwości w kierowaniu Energą Czarnymi oraz dużo zdrowia, spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego w życiu osobistym. Sto lat!

lis 2016 28
lis 2016 28
lis 2016 27

Wicemistrzowie Polski w drugiej kwarcie zadali nam nokautujący cios, po którym bardzo trudno było nam się podnieść. Energa Czarni walczyli do ostatniej minuty, ale popełnili zbyt wiele błędów w defensywie, które kosztowały nas przegraną z Rosą 70:83.

Czytaj więcej…

lis 2016 25

W niedzielę o godz. 18:00 w Hali Gryfia zmierzymy się z wicemistrzami Polski z Radomia, którzy po kilku wpadkach na parkietach PLK nie chcą już sobie pozwolić na więcej. To będzie bardzo trudny mecz z wymagającym rywalem, który dodatkowo w ostatnich dniach się wzmocnił. Zachęcamy do zakupu biletów i widzimy się w Gryfii – wspólnie wygrajmy to spotkanie!

Czytaj więcej…

Strona 1 z 16112345...102030...»»