Akredytacje na sezon 2016/2017

Akredytacje na sezon 2016/2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli mediów do relacjonowania poczynań Energi Czarnych w zbliżającym się sezonie 2016/2017 i zachęcamy do składania wniosków o akredytacje. Tym razem przygotowaliśmy dla Państwa specjalną platformę, która maksymalnie upraszcza cały proces akredytacyjny. Na wnioski czekamy do 20 września.

Aby uzyskać akredytację na sezon 2016/2017 należy zarejestrować się w panelu, dostępnympod tym adresem (klik). W pierwszym korku należy podać podstawowe dane, w tym nazwę redakcji oraz typ akredytacji:

  • PRASA (media pisane, radia, internet, reporterzy TV, itp.),
  • TV (osoby korzystające z kamer i urządzeń nagrywających filmy)
  • FOTO (fotoreporterzy).

Podczas rejestracji należy także załączyć zdjęcie w formacie .jpg, które powinno być kolorowe, a wzrok i twarz powinny być skierowane w obiektyw aparatu.

Po zarejestrowaniu konta należy przyciąć zdjęcie do obowiązującego formatu i je zapisać. Następnie konto musi zostać potwierdzone – na wskazany adres e-mail wysłany zostaje link aktywacyjny, którym należy potwierdzić swoje konto (w niektórych przypadkach wiadomość może pojawić się w folderze SPAM). Jednocześnie należy oczekiwać na weryfikację danych przez administratora, co zazwyczaj nie trwa dłużej niż godzinę, a maksymalny czas oczekiwania wynosi 24 godz.

Po pozytywnej weryfikacji przez administratora otrzymasz powiadomienie mailowe. Od tej chwili konto jest aktywne, należy się na nie zalogować, zapoznać się i zaakceptować Regulamin Medialny TBL oraz Zasady Współpracy z Mediami i kliknąć „akredytuj”.

Gdy akredytacja będzie gotowa, otrzymasz informację gdzie i kiedy będzie można odebrać zawieszkę uprawniającą do uczestnictwa w każdym meczu Energi Czarnych w Słupsku.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy udzielenia akredytacji bez podawania przyczyny.

Newsletter

Zapoznałem się z regulaminem i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych."