Czym są freebety u bukmacherów w Polsce?

Zakłady sportowe w Polsce to branża, która z roku na rok rośnie. Przybywa firm oferujących obstawianie, natomiast te już obecne mają coraz lepszy produkt do zaoferowania. Bukmacherzy w naszym kraju w celu zdobycia klienta prześcigają się też w ofertach bonusowych. Jedną z promocji mających przyciągnąć są freebety bez depozytu, znane również jako darmowe zakłady – co warto o nich wiedzieć?

Jakie są warunki freebetów bez depozytu?

Co warto wiedzieć o darmowych zakładach, którymi reklamują się bukmacherzy w Polsce? Tak jak przy każdej promocji, właściwie nie tylko w zakładach sportowych warto czytać regulamin i warunki.

Firmy oferujące obstawianie mają w swoich ofertach propozycje na zdobycie dodatkowych środków na obstawianie w postaci bonusów. Najczęściej można je zdobyć za dokonanie wpłaty lub zwrot w ramach przegranego kuponu. Jednak istnieje też możliwość tak zwanych freebetów i to nawet bez depozytu – o co chodzi?

Tego typu promocja jest dla większości graczy najbardziej atrakcyjna, ponieważ… dostaje środki na obstawianie bez konieczności dokonania jakiejkolwiek wpłaty. Jak można się domyślić, nie jest to z kolei najpopularniejsza promocja, którą bukmacherzy w Polsce chcieliby organizować.

Mimo to mamy operatorów, którzy nagradzają graczy w taki sposób w swoich ofertach powitalnych i wystarczy przytoczyć chociażby Fortunę czy eWinnera – więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w osobnym tekście o freebetach bez depozytu.

Możesz się zastanawiać, jak to bukmacher rozdaje za darmo pieniądze? Jednak oczywiście nie są to środki możliwe od razu do wypłacenia. Mówiąc o freebetach, czyli darmowych zakładach, jak sama nazwa wskazuje to kwoty, które trzeba wykorzystać na obstawienie kuponu. Tak jak w każdej promocji, nie tylko bukmacherskiej, należy zwrócić uwagę na warunki – często takie akcje mają obostrzenia dotyczące kuponów.

Poza freebetami bez depozytu, popularnymi promocjami w zakładach bukmacherskich są jeszcze m.in. zakłady bez ryzyka czy bonusy od depozytu. W przypadku tego pierwszego, oferowany jest zwrot za przegrany kupon (najczęściej pierwszy). Natomiast w przypadku tego drugiego dodatkowe środki w zależności od wpłaty. Znowu trzeba zwrócić uwagę, że co bukmacher, to inne warunki i mówiąc o kwotach, które zakłady sportowe dają, to najczęściej mają one konkretne warunki do wykonania przed wypłatą tej sumy. Jasno trzeba zaznaczyć, że pewnie wielu graczom do tego momentu nie udaje się dojść.

Niemniej bonusy powitalne to od lat narzędzie, którym bukmacherzy w Polsce grają, żeby zachęcać do siebie graczy. Jakkolwiek nie byłyby one obostrzone, to dla większości będą element przyciągającym.

Kim są legalni bukmacherzy w Polsce

Czytając o bonusach, a tym bardziej często reklamowanych darmowych freebetach bez depozytu można się zastanowić, czy to wszystko jest bezpieczne? Należy zwrócić uwagę na termin legalnych bukmacherów, za którymi kryją się firmy oferujące obstawianie, które posiadają odpowiednie zezwolenie z Ministerstwa Finansów. To oznacza, że taki podmiot musi przestrzegać polskiego prawa i pod nie podlega. W związku z tym pieniądze i dane u legalnych bukmacherów są bezpiecznie.

Jednak nie ma tej gwarancji już u firm, które nie posiadają odpowiedniej licencji i możemy je nazwać nielegalnymi stronami hazardowymi. Jak odróżnić te portale? Zacznijmy od tego, że istnieje Rejestr Domen Zakazanych, gdzie znajdują się strony bukmacherskie, które nie mogą działać w naszym kraju. Na dostawcach Internetu spoczywa obowiązek blokowania tych witryn, więc najpewniej nawet na nie trafisz. Sprawdź tutaj listę legalnych bukmacherów w Polsce.

Należy mieć świadomość zagrożeń, jakie niesie ze sobą hazard w postaci uzależnienia. Takie zachowania jak chęć odegrania się czy pożyczanie pieniędzy na obstawianie świadczą o tym, że powinno się zaprzestać typowania i zwrócić o pomoc.

Autor: Redakcja Obstawiamy.info – portal z typami, recenzjami oraz poradami dotyczącymi zakładów bukmacherskich