Szczęśliwa siódemka Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo to człowiek którego trudno nie podziwiać.Ale jak każdy człowiek, również i on ma czasem swoje humory. Kiedy dla jednych CR7 jest jak czarodziej, mistrz rzutów wolnych czy dryblingów, dla innych egocentryk potrafiący się wściekać kiedy coś pójdzie nie po jego myśli.


Tak czy siak Cristiano Ronaldo jako niezwykle szybki i sprawny zawodnik, osiągnął praktycznie wszystko to, czego pragnął. Jest wybitnym sportowcem, zarabia krocie.
Pochodzi z biednej rodziny i o włos a tak naprawdę mógłby się nie narodzić. Jego matka z powodu skrajnego ubóstwa planowała usunąć ciążę. Na szczęście tak się nie stało i dziś możemy podziwiać na boiskach prawdziwego fenomena. Ronaldo to niemalże król futbolu.


Cristiano karierę rozpoczynał w Sportingu Lizbona skąd został wykupiony przez słynny Manchester United. Tu pod wodza sir Alexa Fergusona wydoroślał i stał się niezwykłym piłkarzem. Jego talent dostrzegł Real Madryt ściągając go do siebie. Po latach spędzonych na Santiago Bernabeu, Ronaldo postanowił opuścić Madryt i rozpoczął przygodę w Juventus Turyn, gdzie gra do dziś.
Cristiano Ronaldo, fenomen który w każdej lidze w której dotychczas grał, zdobywał koronę króla strzelców. Woelkokrotny zwycięzca Ligi Mistrzów oraz zdobywca Złotej Piłki na najlepszego piłkarza świata.


W obecnej chwili walczy o to miano z drugim „kosmitą futbolu, Leo Messim. Wciąż trwają spory który z nich jest lepszym piłkarzem.